Zakończenie I edycji studiów podyplomowych

12 kwietnia 2024 roku na Wydziale Elektrycznym odbyło się zakończenie I edycji dwusemestralnych studiów podyplomowych Technika Wodorowa i Odnawialne Źródła Energii. Mury naszego Uniwersytetu opuściło 9 Absolwentów. Plan studiów obejmował 252h zajęć i 17 przedmiotów, które realizowane były w postaci wykładów oraz ćwiczeń laboratoryjnych i projektowych.

Kierownik Studiów dr inż. Adama Muc podziękował Absolwentom za udział w spotkaniu i wytrwałe zdobywanie nowoczesnej i poszukiwanej na rynku pracy wiedzy. Następnie Dziekan WE, prof. dr hab. inż. Krzysztof Górecki, podkreślił znaczenie kompetencji, jakie nabyli absolwenci studiów w zakresie techniki wodorowej i odnawialnych źródeł energii dla przemysłu i gospodarki.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów we wdrażaniu wiedzy i umiejętności zdobytych w czasie naszych studiów!

Podmiot udostępniający:

WE